До свята Дня захисника України, Дня Українського козацтва Київським залізничним кільцем буде курсувати ретропоїзд. Вирушити ним можуть усі охочі в суботу, 14 жовтня, о 13:49 зі станції Київ – Пасажирський, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

До свята Дня захисника України, Дня Українського козацтва Київським залізничним кільцем буде курсувати ретропоїзд.

Вирушити ним  можуть усі охочі в суботу, 14 жовтня, о 13:49 зі станції Київ – Пасажирський, повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

«Під час подорожі ретропоїздом, який поведе паровоз Эр 787-46, пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні та пасажирські станції, локомотивні депо, будівлю історичного депо Київ – Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів», – ідеться у повідомленні.

За майже дві з половиною години ретропоїзд зробить кільце через Петрівку, Дарницю, Видубичі.

У складі поїзда є вагони з м’якими місцями для сидіння та вагон-ресторан.

Святковий поїзд поведе бригада з локомотивного депо ст. Сновськ, яке засноване у 1873 році та є базовим депо з обслуговування паровозів в Україні. 

Квитки на ретропоїзд продаються в касах вокзалу, вартість квитка для дорослих близько 77 грн, для дітей – 43 грн.

Також бажаючі можуть відвідати виставку історичного рухомого складу на станції Київ – Пасажирський, що розташована біля 14-ї колії.

«Тут можна оглянути паровози різних серій, унікальні тепловоз ТЭ3 та електровоз ЧС4, пасажирські вагони-салони побудови першої половини ХХ сторіччя та спеціальну техніку»,– зазначили в УЗ. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: