До Дня гідності та свободи (21 листопада) між школярами Києва проведуть військово-спортивні змагання «Снайпер столиці».

Такий захід є в культурно-мистецькій програмі, оприлюдненій Київською міською держадміністрацією.

«Серед закладів освіти Києва проведуть міські військово-спортивні змагання із вогневої підготовки «Снайпер столиці – 2018», — зазначили у КМДА.

Спеціаліст відділу позашкільної освіти київського виконкому Сергій Мельник повідомив Громадському, що у змаганні беруть участь школярі, студенти професійно-технічних училищ.

Змагання складається з теоретичного та практичного етапів. На практичному етапі діти стріляють з пневматичних гвинтівок, розбирають макет автомата Калашникова та на швидкість споряджують (заповнюють) магазин автомата.

Влаштовують змагання у три етапи: шкільний, районний та міський. Фінальний міський етап проведуть 7-8 грудня до Дня Збройних сил.

На сайті Міністертва оборони зазначають, що змагання «Снайпер столиці» є щорічними з 2005 року.

День гідності та свободи — це свято на честь двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності. Воно є наступником Дня Свободи, яке відзначали раніше 22 листопада з нагоди Помаранчевої революції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Чи були «грузинські снайпери» на Майдані?

Нагадаємо, 48 людей загинули в результаті розстрілів на Інститутській 20 лютого 2014 року. 80 осіб отримали поранення саме від обстрілів з боку «Беркуту».

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile