Близько трьох тисяч громадян Грузії, які скористалися безвізовим режимом з країнами Євросоюзу, не повернулися на батьківщину в установлені терміни.

Близько трьох тисяч громадян Грузії, які скористалися безвізовим режимом з країнами Євросоюзу, не повернулися на батьківщину в установлені терміни.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Шалва Хуцишвілі, передає «Грузия Online».

При цьому він уточнив, що з 28 березня 2017 року безвізовим режимом з Євросоюзом скористалися 55 тисяч громадян Грузії.

Як зауважив Хуцишвілі, ті особи, які ще не повернулися в країну, міністерством ідентифіковані. За його словами, на даному етапі не можна прямо сказати, що ці 3 тисячі громадян порушили 90-денний безвізовий режим, тому що частина цих громадян могла відправитися до таких країн, з якими Грузія також має безвізовий режим.

«Можливо, хтось із них відправився до України, Білорусі або Туреччини. Однозначно не можна сказати, що вони порушили 90-денний безвізовий режим, але ми включили цих людей до потенційної групи ризику і проводимо моніторинг, з яких регіонів вони поїхали, хто це, які у них зв'язки, що їх потенційно може цікавити тощо. В основному, великих ризиків поки не було, тому що велика маса повертається назад. З тих країн, куди приїжджають громадяни Грузії, поки сигналів немає», – заступник міністра внутрішніх справ.

8 березня Євросоюз оприлюднив рішення щодо «безвізу» з Грузією. А 1 березня у Брюсселі відбулася церемонія підписання угоди про введення безвізового режиму між Євросоюзом та Грузією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші громадяни Грузії вилетіли до Європи без віз.

Нагадаємо, що 11 червня безвізовий режим України з Євросоюзом набув чинності. 

13 липня президент Петро Порошенко повідомив, що безвізом скористалися 100 тисяч українців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: