Невідомі почали громити кіоски, ламати ролети. Поліція застосувала газ, після чого чоловіки почали кидати камінням у бік правоохоронців

До кіоска біля «Лісової», де 26 травня побили військового пенсіонера сталася сутичка між невідомими чоловіками та правоохоронцями.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Спочатку повідомлялося, що ймовірно погроми влаштували представники праворадикальної організації С14, проте пізніше організація опублікувала спростування цієї інформації.

Фото: Олександра Чернова/Громадське

Невідомі почали громити кіоски, ламати ролети. Хтось роспилив газ, після чого чоловіки почали кидати камінням у бік правоохоронців.  

Фото: Олександра Чернова/Громадське

Фото: Олександра Чернова/Громадське

Кореспондентка повідомила, що жінка почала збирати гроші з виручки, які були у кіосках. На запитання журналістки, навіщо вона це робить, вона заявила, що «це не мародерство».

Фото: Олександра Чернова/Громадське

Жінка, що працює у сусідньому кіоску повідомила, що їй зламали ролет, вона плакала та сказала, що злякалася погрому. Також додала, що «з сусідами ніколи проблем не було».

Фото: Олександра Чернова/Громадське

Як повідомлялося, на ринку біля станції метро «Лісова» демонтували вивіску кіоска, біля якого стався конфлікт 26 травня, коли продавець вдарив військового пенсіонера.

Поліція Києва затримала чоловіка, який побив військового пенсіонера на ринку біля станції метро «Лісова». 

Відео побиття чоловіка у Facebook виклала дочка потерпілого. Вона ж і описала у соцмережі увесь конфлікт, що стався. Пізніше жінка також опублікувала допис, у якому показала рентгенівський знімок батька, а також наголосила, що «там де не діє справедливе правосуддя, діє самосуд», оскільки у мережі ця ситуація набула широкого розголосу.

Поділитись: