Поліція Києва затримала чоловіка, який побив військового пенсіонера на ринку біля станції метро «Лісова».

Поліція Києва затримала чоловіка, який побив військового пенсіонера на ринку біля станції метро «Лісова». 

Про це йдеться у повідомленні столичної поліції.

«Правоохоронці затримали чоловіка, який побив військового пенсіонера на ринку поблизу станції метро «Лісова» Зловмисника доставили до Деснянського управління поліції. З ним спілкуються слідчі. Кримінальне провадження розслідується за статтею 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні.

Відео побиття чоловіка у Facebook виклала дочка потерпілого. Вона ж і описала у соцмережі увесь конфлікт, що стався:

«Ситуація була наступна: жіночка з двома синами підійшла до прилавку та хотіла взяти якийсь пакетик. Продавець накинувся на ту, почав погрожувати. Мій тато цієї миті проходив повз та по-офіцерськи зробив зауваження, що не варто так поводитись з жінками, особлива якщо ти ще й іноземець і знаходишся в Україні. Той переключив увагу на тата, поводив себе агресивно і спробував його вдарити рукою, але потрапив у шию. Тоді тато викликав поліцію і сказав, що з’ясовуватиме відносини в присутності правоохоронних органів. Продавець тоді викликав свою банду і почав закривати торгову точку, показувати пачку грошей і казати, що то його правоохоронні органи!»

Пізніше жінка також опублікувала допис, у якому показала рентгенівський знімок батька, а також наголосила, що «там де не діє справедливе правосуддя, діє самосуд», оскільки у мережі ця ситуація набула широкого розголосу.

«Тато почуває себе нормально. Високий тиск, зламаний ніс і гематому лікує. Всі дописи під постом і приватні повідомлення читати фізично не встигаю.  Але хочу все ж таки додати: там де не діє справедливе правосуддя, діє самосуд. Тому, закликаю до справедливого вирішення будь-яких питань несиловими шляхами». 

Народний депутат Антон Геращенко написав у Facebook про те, що затриманий є громадянином Грузії 1994 року народження, а інформацію про нього «розповіли його товариші».

Поділитись: