УКРАЇНА

До Конституційного суду надійшли законопроекти про скасування депутатської недоторканності

23 жовтня, 2017 21:00
УКРАЇНА/До Конституційного суду надійшли законопроекти про скасування депутатської недоторканності
Зберегти
Вигляд
До Конституційного суду України надійшли звернення парламенту щодо розгляду двох законопроектів про скасування депутатського імунітету.

До Конституційного суду України надійшли звернення парламенту щодо розгляду двох законопроектів про скасування депутатського імунітету.

Про це повідомляє прес-служба КСУ 23 жовтня.

Зокрема, надійшли звернення про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (в частині скасування депутатської недоторканності) № 6773, а також про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) № 7203 вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Раніше Порошенко закликав Конституційний суд якомога швидше розглянути ці законопроекти.

17 жовтня Порошенко вніс в Раду законопроект про зняття недоторканності. Це сталося на тлі протестів у центрі Києва 17 жовтня на підтримку «Великої політичної реформи». 

Жодної з вимог Рада протягом того дня не була виконала. Тому організатори оголосили про продовження акції 19 жовтня, а під парламентом розбили наметове містечко. 

Як відбувалися акції читайте в онлайні Громадського: Продовження протестів під Радою: мітингувальники очікують виконання своїх вимог.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини