УКРАЇНА

Протести під Радою: рух Саакашвілі та депутати «Сапопомочі» продовжуватимуть акцію

20 жовтня, 2017 13:40
УКРАЇНА/Протести під Радою: рух Саакашвілі та депутати «Сапопомочі» продовжуватимуть акцію
Зберегти
Вигляд
Під стінами Верховної Ради 19 жовтня продовжується акція, організована два дні тому.

Під стінами Верховної Ради 19 жовтня продовжується акція, організована два дні тому представниками громадських організацій та політичних партій, а також народними депутатами.

Мітингувальники очікували, що сьогодні парламент виконає їхні вимоги: нові правила виборів, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. У підсумку депутати ухвалили відправлення на розгляд Конституційного суду двох законопроектів щодо скасування депутатської недоторканності, але відхилили три законопроекти про зміну системи виборів.

Після цього організатори акції зробили спільну заяву, у якій йшлось про те, що партія Саакашвілі а також депутати Семен Семенченко і Єгор Соболєв та їхні соратники залишаться в наметовому містечку, а решта учасників «продовжать протест іншими методами».

Громадське слідкувало за перипетіями акції під будівлею Верховної Ради та у сесійній залі в онлайн-режимі.

 

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

18 жовтня близько 17:20 сталися сутички біля наметового містечка під Радою і поліція застосувала газ. Були затримані близько 11 осіб

Пов`язані новини