Під стінами Верховної Ради 19 жовтня продовжується акція, організована два дні тому.

Під стінами Верховної Ради 19 жовтня продовжується акція, організована два дні тому представниками громадських організацій та політичних партій, а також народними депутатами.

Мітингувальники очікували, що сьогодні парламент виконає їхні вимоги: нові правила виборів, скасування депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. У підсумку депутати ухвалили відправлення на розгляд Конституційного суду двох законопроектів щодо скасування депутатської недоторканності, але відхилили три законопроекти про зміну системи виборів.

Після цього організатори акції зробили спільну заяву, у якій йшлось про те, що партія Саакашвілі а також депутати Семен Семенченко і Єгор Соболєв та їхні соратники залишаться в наметовому містечку, а решта учасників «продовжать протест іншими методами».

Громадське слідкувало за перипетіями акції під будівлею Верховної Ради та у сесійній залі в онлайн-режимі.

 

Про головні події акції протесту зранку і до вечора 17 жовтня читайте в онлайн-публікації: Протести у центрі Києва: сутички з поліцією і наметове містечко під Радою. 

Увечері 17 жовтня, близько 22:00, під будівлею Ради стались нові сутички між протестувальниками та правоохоронцями. Згодом ситуація заспокоїлась. Глава Нацполіції Сергій Князєв підтвердив, що правоохоронці не планують зносити намети протестувальників.

18 жовтня близько 17:20 сталися сутички біля наметового містечка під Радою і поліція застосувала газ. Були затримані близько 11 осіб

Поділитись: