УКРАЇНА

До ООН планують передати документи щодо викрадень та катувань кримських татар

30 червня, 2018 21:58
УКРАЇНА/До ООН планують передати документи щодо викрадень та катувань кримських татар
Зберегти
Вигляд
Юристи планують передати до ООН та інших міжнародних інстанцій документи щодо кримського татарина Рената Параламова, який заявив про катування.

Юристи планують передати до ООН та інших міжнародних інстанцій документи щодо кримського татарина Рената Параламова, який заявив про катування.

Про це повідомив адвокат Параламова Еміль Курбедінов, передає «Крим.Реалії».

За словами адвоката, підконтрольні Кремлю слідчі в анексованому Криму порушили проти Параламова дві кримінальні справи. Водночас військова прокуратура відмовилася порушувати кримінальну справу проти співробітників ФСБ, які вчиняли незаконні дії проти кримського татарина.

«Буквально вчора я дізнався, що військова прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи проти співробітників ФСБ, які проводили обшук у Рената Параламова, а потім відвезли його з мішком на голові й катували. Однак у той же час проти Рената порушили дві кримінальні справи за статтями про незаконний обіг вибухових речовин, боєприпасів», – розповів Курбедінов.

13 вересня 2017 року у кримському селищі Нижньогірський у Параламова провели обшук, після чого кримського татарина затримали.

Після того Ренат Параламов заявив про катування. За останньою інформацією, Параламов перебував у будівлі кримського управління ФСБ Росії.

Адвокат Параламова заявив, що той після катувань перебуває у важкому стані.

Пов`язані новини