Уповноважена з прав людини в Росії Татьяна Москалькова приїхала в колонію, де перебуває ув’язнений опозиціонер Ільдар Дадін, який повідомляв про тортури

Уповноважена з прав людини в Росії Татьяна Москалькова приїхала в колонію, де перебуває ув’язнений опозиціонер Ільдар Дадін, який повідомляв про тортури. У адміністрації президента Росії впевнені, що вона розбереться у ситуації та прийме необхідні рішення.

Про це повідомляє «Интерфакс».

«У виправній колонії №7 в місті Сегежа проводжу зустріч із ув’язненим Ільдаром Дадіним за його проханням», — повідомила Москалькова в Instagram.

Нагадаємо, 1 листопада дружина Дадіна Анастасія Зотова повідомила, що активіста в колонії б'ють і катують, а також погрожують убити. Лист Дадіна дружині також було опубліковано виданням Meduza.

Напередодні комісія незалежних цивільних лікарів із Сегежскої центральної районної лікарні провела медичний огляд засудженого і не знайшла жодних слідів насильства. Лікарі оглядали активіста дві години і не знайшли на його тілі ніяких травм - навіть застарілих.

Повідомляється, що московські правозахисники в ці свідоцтва не вірять і хочуть переконатися в стані Дадіна особисто. У минулий вівторок голова Ради з прав людини Михайло Федотов направив лист у ФСИН з проханням допустити в колонію членів організації, але дозволу поки не отримав.

Начальника виправної колонії №7 Сєргєя Коссієва, який міг бути причетний до побиття громадського активіста Ільдара Дадіна, тимчасово відсторонили в зв'язку з розслідуванням даного інциденту.

Слідчий комітет Росії заявив, що застосування насильства до ув'язненого Ільдара Дадіна не знайшло підтвердження.

Поділитись: