Міністерство охорони здоров’я оприлюднило оновлені епідеміологічні показники кожної області й Києва станом на 2 липня. Відповідно до них, до послаблення карантину не готові Київ та ще 10 областей.

Про це йдеться на сайті МОЗ.

Зокрема, наразі Закарпатська область перевищує норму за показником завантаженості ліжок (63,55% за допустимого значення не більше як 50%).

Водночас Київ, а також ДонецькаХмельницька, Харківська й Івано-Франківська  області лідирують за динамікою зростання захворюваності на коронавірусну хворобу.

У ВолинськійРівненській, Чернівецькій та Львівській областях вищим за норму є відсоток виявлених нових випадків. А на  Чернігівщині населення недостатньо охоплене тестуванням.

Таким чином, до наступного етапу послаблення карантину за епідеміологічними показниками МОЗ готові Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська й Черкаська області.

Нагадаємо, карантин тепер посилюватимуть у регіонах, де:

  • завантаженість ліжок в закладах охорони здоров'я складає понад 50%;
  • середня кількість ПЛР-досліджень та ІФА-тестів менше, ніж 24 на 100 тис. населення протягом тижня;
  • коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу понад 11%;
  • показник динаміки зростання випадків COVID-19 понад 10%.

Також нагадаємо, що станом на 30 червня послаблювати карантин МОЗ не рекомендував у Києві та ще 13 областях.

За минулу добу, 1 липня, в Україні виявили 889 нових випадків коронавірусної хвороби. Загалом із початку епідемії COVID-19 підтвердили у 45 887 людей. З них 20 053 людини одужали, а 1 185 — померли від ускладнень. Наразі від хвороби лікуються 24 649 людей.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: