До Єдиного державного реєстру боржників вже внесли 86 106 осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів. Про це повідомляє Міністерство юстиції

До Єдиного державного реєстру боржників вже внесли 86 106 осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції. 

У переліку переважно чоловіки, народжені у 70-80 роках. Є у переліку і жінки, однак їх значно менше. Профільний міністр Павло Петренко закликав громадян користуватися цим реєстром.

«Я рекомендую і жінкам, і представникам бізнесу, будь-якому громадянину користуватися цим реєстром для того, щоб дати оцінку можливому контрагенту або можливому супутнику життя, з яким ви хочете почати стосунки», — заявив Петренко.

«Дуже прошу, у першу чергу жінок, звертати увагу на цей реєстр, щоб не потрапити у схожу ситуацію, як потрапили ці діти, які фактично є заручниками безвідповідальності одного із батьків. Я дуже розраховую, що пройде час, коли у цьому реєстрі буде набагато менше відповідних записів, набагато менше прізвищ тих осіб, які зараз фактично потрапили на таку дошку ганьби», — додав міністр. 

Зазначимо, що неплатникам аліментів з 6 лютого заборонятимуть виїжджати закордон.

Нагадаємо, у грудні минулого року Верховна Рада ухвалила нові засоби примусового стягнення боргів за несплату аліментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новий закон про стягнення аліментів з боржників: що зміниться

/Дарина Концидайло

Поділитись: