Світ

До розслідування щодо наркотиків у російському посольстві в Аргентині долучився Уругвай

27 лютого, 2018 09:56
Світ/До розслідування щодо наркотиків у російському посольстві в Аргентині долучився Уругвай
Зберегти
Вигляд
Поліція Уругваю долучилася до розслідування ймовірної схеми постачання наркотиків з Латинської Америки до Росії.

Поліція Уругваю долучилася до розслідування ймовірної схеми постачання наркотиків з Латинської Америки до Росії.

Як пише Deutsche Welle, МВС Уругваю отримало інформацію, що ця країна могла бути одним з проміжних пунктів наркотрафіку.

Підозри виникли після прослуховування розмов одного з імовірних учасників злочинного угруповання, який повідомив, що транспортування наркотиків проходить через Уругвай.

22 лютого аргентинські ЗМІ повідомили про виявлення на території російського посольства в Буенос-Айресі 12 валіз з кокаїном загальною вагою у 389 кілограмам. Вартість партії оцінили в 50 млн євро.

Про знайдені наркотики стало відомо ще у грудні 2016 року. Зазначається, що тоді про партію правоохоронцям повідомив російський посол Віктор Коронеллі. Валізи з кокаїном позначили як дипломатичну пошту.

Після перевірки поліцейські підтвердили — посольство використовували для відправки наркотиків. Після цього в Буенос-Айресі кокаїн замінили на борошно і встановили в речовині GPS-датчики. Сумки прибули до Росії, де правоохоронці відстежили, кому призначалася велика партія наркотиків. В Аргентині та Росії вже пройшли затримання у межах цієї справи.

Російське МЗС через свого офіційного представника Марію Захарову повідомило, що контрабандою займалися «технічні працівники посольства», в яких не було дипломатичного статусу.

Пов`язані новини