УКРАЇНА

Україна та ще три країни приєднались до санкцій ЄС проти організаторів «виборів» у Криму

12 червня, 2018 21:59
УКРАЇНА/Україна та ще три країни приєднались до санкцій ЄС проти організаторів «виборів» у Криму
Зберегти
Вигляд
Албанія, Чорногорія, Норвегія та Україна приєдналися до санкцій Європейського Союзу проти організаторів незаконних виборів президента РФ у анексованому Криму.

Албанія, Чорногорія, Норвегія та Україна приєдналися до санкцій Європейського Союзу проти організаторів незаконних виборів президента РФ у анексованому Криму.

Про це йдеться в заяві верховної представниці ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Федеріки Могеріні.

«Країни-кандидати Албанія та Чорногорія, член Європейського асоціації вільної торгівлі Норвегія, а також Україна приєднуються до цієї декларації», — зазначається у повідомленні.

Йдеться про рішення Ради Євросоюзу від 14 травня 2018 року, яким ЄС ввів санкції проти п’яти фізичних осіб через організацію «виборів» в анексованому Криму.

Раніше повідомлялось, що ЄС планує ввести санкції проти 5 відповідальних за «вибори» у Криму.

18 березня у Росії відбулися вибори президента країни. День виборів призначили на день анексії Криму. В анексованому Криму Кремльтакож організував «голосування». У Росії заявили, що за Путіна в анексованому Криму «віддали» понад 90% голосів.

На незаконних виборах президента РФ в анексованому Криму фіксували низьку явку. Також повідомлялося, що на кримських татар чинили тиск.

Євросоюз не визнав результати «виборів» президента РФ у Криму.

Рада нацбезпеки і оборони 2 травня запровадила санкції щодо юридичних та фізичних осіб, пов’язаних із так званими «виборами» в анексованому Криму.

Пов`язані новини