Юлія Полухіна на hromadske, 2016 рік
Фото:

скріншот hromadske

Уранці 26 грудня 2019-го до квартири спецкореспондентки незалежного російського видання «Новая газета» Юлії Полухіної прийшли з обшуками. Як повідомили в редакції, обшуки пов'язані з її матеріалами про війну на Донбасі.

Як повідомили у виданні, до московської квартири журналістки прийшли представники Слідчого комітету Краснодарського краю РФ разом із Спецпідрозділом швидкого реагування.

Обшуки «стосувалися дій незаконних збройних формувань на території Донбасу, а також з розслідуваннями фактів контрабанди», повідомили у виданні.

Повідомляється, що Полухіну забрали у невідомому напрямку, вдома лишилися двоє дітей.

«Ми вимагаємо негайно повідомити, де проходять слідчі дії щодо нашого спеціального кореспондента і допустити для участі в них адвоката. Поки все це схоже на викрадення», – заявили в «Новой газете».

У лютому 2019-го «Новая газета» опублікувала матеріал Полухіної «Еноты в клетке». У ньому ідеться про те, як Росія фінансувала та курувала бойовиків на Донбасі й в Криму. Тепер же учорашні куратори «зачищають "хвости"», а їхні «підопічні» замість грошей і нагород отримують кримінальні справи.

Поділитись: