УКРАЇНА

До суду подали апеляцію щодо поновлення Бочковського на посаді глави ДСНС

27 квітня, 2018 11:34
УКРАЇНА/До суду подали апеляцію щодо поновлення Бочковського на посаді глави ДСНС
Зберегти
Вигляд
На рішення Окружного адміністративного суду Києва про відновлення колишнього голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського подали апеляцію.

На рішення Окружного адміністративного суду Києва про відновлення колишнього голови Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського подали апеляцію.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що обвинувальний акт у кримінальному провадженні проти Бочковського направили до суду. Його звинувачують у хабарництві, зловживанні службовим становищем і підробленні.

«Рішення адміністративного суду про поновлення Бочковського на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій оскаржено в законному порядку. У той же час на дії суддів Окружного адміністративного суду Києва буде подано скаргу до Вищої ради правосуддя», — зазначають в повідомленні.

Як повідомлялося, поновлений на посаді глави Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський намагався потрапити на робоче місце. Він заявляє, що його звільняли незаконно, і що справа прооти нього є сфабрикованою. 

Раніше поновлений судом на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський заявляв, що планує вийти на роботу 27 квітня.

Наголосимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Нагадаємо, голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС.

28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді утримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

Пов`язані новини