УКРАЇНА

Поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагається потрапити на робоче місце

27 квітня, 2018 12:54
УКРАЇНА/Поновлений на посаді глави ДСНС Бочковський намагається потрапити на робоче місце
Зберегти
Вигляд
Поновлений на посаді глави Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський намагався потрапити на робоче місце. Він заявляє, що його звільняли незаконно, і що справа прооти нього є сфабрикованою.

Поновлений на посаді глави Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський намагався потрапити на робоче місце. Він заявляє, що його звільняли незаконно, і що справа прооти нього є сфабрикованою.

Наразі його не пускають на робоче місце.

Адвокат Бочковського Ігор Федоренко заявив, що наразі захист готує позов стосовно незаконного затримання.

Він також викликав поліцію після того, як Бочковському відмовили у допуску до робочого місця. Йому заявили, що його не допустять до відповідного рішення Кабміну. Після цього адвокат склав акт про недопуск до робочого місця і разом з підзахисним направилися до Кабінету міністрів.

Зазначається також, що рішення суду про поновлення на робочому місці передбачає негайного виконання, і не потребує рішення уряду. Таким чином, захист Бочковського наголошує, що його мали допустити до робочого місця о 9:00 27 квітня.

Зазначимо, за рішенням суду, Бочковському мають виплатити зарплатню за час відсутності на роботі, а це понад 200 тисяч гривень.

Раніше поновлений судом на посаді голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський заявляв, що планує вийти на роботу 27 квітня.

Наголосимо, що з травня 2015 року головою ДСНС України став генерал-лейтенант Микола Чечоткін, який досі виконує ці обов'язки.

Нагадаємо, голову Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського затримали під час засідання Кабміну 25 березня 2015 року за підозрою в зловживаннях і причетності до корупційних схем у ДСНС.

28 березня 2015 року суд обрав запобіжний захід Бочковському у вигляді утримання під вартою протягом двох місяців.

26 квітня 2018-го суд визнав незаконним звільнення Бочковського з посади голови ДСНС. Таким чином суд скасував розпорядження Кабміну та поновив Бочковського на посаді глави ДСНС з 25 березня 2015 року. 

Також суд визначив стягнення з ДСНС на користь Бочковського середньої зарплати за час вимушеного прогулу з 25 березня 2015 року по день фактичного відновлення на посаді.

Пов`язані новини