Російська оперативно-слідча група, яка візьме участь в розслідуванні вбивства посла Андрєя Карлова, прибула в Анкару

Російська оперативно-слідча група, яка візьме участь в розслідуванні вбивства посла Андрєя Карлова, прибула в Анкару. Цим же бортом до Москви буде доставлено тіло вбитого дипломата.

Про це заявив голова Міністерства закордонних справ Росії Сєргєй Лавров, передає «Интерфакс».

«Наші президенти домовилися, що на допомогу вже розпочатим слідчим діям турецьких спеціальних служб російська оперативно-слідча група вилетить до Анкари, і вона вже, як я розумію, приземлилася в турецькій столиці», — сказав Лавров в ході зустрічі з головами МЗС Туреччини і Ірану в Москві.

Як заявив російський міністр, «цим же бортом на Батьківщину доставлять тіло Андрія Геннадійовича Карлова, його рідних і близьких».

В числі прибулих до Анкари оперативників — представники спеціальних відомств, Слідчого комітету і Міністерства закордонних справ.

У свою чергу голова МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу висловив упевненість в тому, що Анкара і Москва спільними зусиллями розкриють вбивство Андрія Карлова.

Як повідомляє NTV, у зв’язку із вбивством російського посла затримано 5 осіб — серед них батько, мати і сестра підозрюваного.

Раніше прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков повідомляв, що всього в Туреччину направляються 18 осіб.

Домовленість про спільну роботу російських і турецьких слідчих була досягнута в ході телефонної розмови Владіміра Путіна і Реджепа Ердогана.

Нагадаємо, що посол Росії в Туреччині Андрєй Карлов був убитий в Анкарі внаслідок збройного нападу.

Це сталось під час відкриття художньої виставки в центрі сучасного мистецтва Анкари, передає видання Hurriyet.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за фактом вбивства посла РФ в Туреччині Андрєя Карлова.

Ердоган назвав вбивство посла спробою дестабілізації турецько-російських відносин.

Поділитись: