Від початку 2020 року Україна збільшила доходи від приватизації державних підприємств та майна у 6,3 раза у порівнянні з доходами за аналогічний період 2019 року.

Про це повідомив голова Фонду державного майна Дмитро Сенніченко.

«Статистика — річ вперта. І не зважаючи на те, що перший квартал ще не завершено, станом на середину березня місяця — сума доходів від торгів, що відбулися, вже перевищує план від приватизації за перший квартал», — заявив Сенниченко 23 березня.

Фото:

Дмитро Сенніченко

За його словами, наразі доходи держави від приватизації зросли у 6,3 рази (порівняно з аналогічним періодом попереднього року), кількість учасників у торгах державним майном збільшилася вдвічі, а стартова ціна об’єктів, які виставляли на приватизацію, зросла на 28% (хоча у 2019 році зростала на 12%).

Наразі дохід від приватизації складає 633,5 мільйона гривень.

Напередодні відбувся продаж державного підприємства «Київпассервіс», яке керує центральним автовокзалом столиці. Його продали за 230,9 мільйона гривень.

3 березня на приватизацію відправили 431 державне підприємство, серед яких Артемсіль (державний монополіст з виробництва солі в Україні). Загалом на приватизацію уряд передав близько 1000 держкомпаній.

Поділитись: