Економіка

Через розчарування інвесторів у політиці Трампа подешевшав долар

27 березня, 2017 19:33
Економіка/Через розчарування інвесторів у політиці Трампа подешевшав долар
Зберегти
Вигляд
Долар впав у ціні до найнижчої з листопада позначки у зв'язку із розчаруванням інвесторів у можливості президента США Дональда Трампа провести обіцяні реформи.

Долар впав у ціні до найнижчої з листопада позначки у зв'язку із розчаруванням інвесторів у можливості президента США Дональда Трампа провести обіцяні реформи. Про це повідомляє Reuters.

Наразі долар впав на 0,65% відносно кошика основних валют, що використовується для виміру його міцності. Таким чином індекс долара впав до позначки 98,858, найнижчого показника від 11 листопада 2016 року.

Неспроможність втілити свої передвиборчі обіцянки щодо перебудови системи охорони здоров’я знаменувала провал політики президента, чия партія контролює Конгрес. Невдача Трампа викликала сумніви щодо того, чи зможе він впоратись із обіцяною податковою реформою та скороченням бюджетних витрат.

«Припущення полягає в тому, що якщо ти не можеш привести до ладу охорону здоров’я, то інші речі у твоїй програмі, такі як податкова реформа, будуть значно складнішим завданням», — заявив маркетинговий директор фінансової компанії Tempus Inc Джон Дойл.

Фахівець також зазначив, що разом з американським доларом дешевшає і британський фунт стерлінгів.

Індекс долара виріс до свого максимуму за останні 14 років на початку січня, досягши позначки у 104.00, коли очікування стимулювання інфляції за президентства Трампа знаходились на піку.

Зменшення очікувань щодо обіцянок Трампа зниження податків і бюджетних витрат також вдарило по ціні акцій на фондових ринках США.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року зростання рейтингу тоді ще кандидата у президенти Дональда Трампа викликало занепокоєння в інвесторів, що негативно позначилось на ціні долара.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини