Дочка екс-радника Віктора Януковича і колишнього керівника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта підозрює, що її батько причетний до розстрілів на Майдані взимку 2014 року.

Дочка екс-радника Віктора Януковича і колишнього керівника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта підозрює, що її батько причетний до організації розстрілів на Майдані взимку 2014 року.

Про це повідомляє Independent, посилаючись на зламану хакерами листування з iPhone дочок Манафорта.

За інформацією видання, хакери отримали доступ до листування дочок Манафорта 31-річної Андреа і 34-річної Джессіки, що охоплює період з жовтня 2012 по вересень 2016 року, і оприлюднили її.

«Не обманюй себе, гроші, що в нас є — це криваві гроші», — нібито написала в одному з листів своїй сестрі Андреа Манафорт.

Видання вважає, що в цьому випадку вона мала на увазі роль свого батька в розстрілах у 2014 році в Києві, у результаті яких загинуло більш як 100 активістів Євромайдану.

«Чи знаєш ти, чия стратегія була причиною, щоб відправити цих людей і змусити їх вбивати», — також нібито написала Андреа в іншому листі своїй сестрі.

Як повідомляє видання, адвокат сімей «Небесної сотні» Євгенія Закревська, заявила CNN, що вона сподівається отримати пояснення від самого Манафорта. За її словами, правдивість згаданих текстових повідомлень буде перевірятися.

Нагадаємо, у серпні 2016 народний депутат Сергій Лещенко оприлюднив копії документів «чорної бухгалтерії» Партії регіонів щодо передачі коштів екс-раднику Віктора Януковича Полу Манафорту.

Всього, згідно із документами, Манафорт отримав більше як 12 мільйонів доларів від Партії регіонів із 2007 по 2009 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-консультант Януковича Манафорт став піар-катастрофою для Трампа – журналіст. 

Повідомлялося, що в США розслідуватимуть можливу участь Манафорта в корупційних схемах в Україні

19 лютого 2017 року стало відомо, що адвокат Трампа, Манафорт і депутат ВР готували план зняття санкцій з РФ

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile