Політика

Екс-консультант Януковича Манафорт став піар-катастрофою для Трампа – журналіст

Політика/Екс-консультант Януковича Манафорт став піар-катастрофою для Трампа – журналіст
Зберегти
Вигляд

Призначення екс-консультанта Віктора Януковича Пола Манафорта очільникм передвиборного штабу стала піар-катастрофою кандидата у президенти США Дональда Трампа.

Таку думку в ефірі Громадського висловив Брайан Боннер, головний редактор Kyiv Post.

«Я думаю, що Пол Манафорт став піар-катастрофою для Дональда Трампа. Це багато про що говорить, і що стосується того, що кандидат у президенти фактично закликав до вбивства Гілларі Клінтон. Проблема у тому, що він досі бере участь у кампанії. Є ще багато запитань у розслідуванні щодо грошей, які він отримав, коли працював на Януковича, чим він займався у той час, які у нього зв'язки з Росією. Associated Press сьогодні опублікувала статтю, про те, як він сприяв таємній передачі грошей за дорученням як українського, так і російського уряду лобістським фірмам у Вашингтоні. Гроші були передані без належного декларування. Тому Манафорт для цієї кампанії – це катастрофа. Я схильний вважати, що доки він займатиме офіційну посаду в кампанії Трампа, ця катастрофа нікуди не дінеться», – вважає Боннер.

Раніше The New York Times написала, що нинішній керівник передвиборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа і екс-консультант Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів від Партії регіонів.

Після цього Трамп понизив голову свого штабу Манафорта.

Громадське вирішило проаналізувати, яким чином Трамп пов’язаний із Росією та що його об’єднує з «істеблішментом» Кремля. Читайте публікацію 

Зв’язки Дональда Трампа з Росією (IНФОГРАФІКА)

В НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище керівника штабу кандидата в Дональда Трампа — Пола Манафорта. Однак довести його причетність до корупційних схем «регіоналів» буде складно.

Пов`язані новини