Політика

Донька президента Узбекистану «подякувала за зцілення» батька

Політика/Донька президента Узбекистану «подякувала за зцілення» батька
Зберегти
Вигляд

Донька президента Узбекистану Іслама Карімова Лола привітала співвітчизників з Днем незалежності і подякувала за «підтримку і побажання одужання» її батькові.

Напередодні в Іслама Карімова трапився інсульт, ряд ЗМІ написав про його загибель, однак офіційно смерть не підтверджують.

«Від щирого серця вітаю своїх співвітчизників з Днем Незалежності!... Я також хотіла скористатися цією можливістю, і від душі подякувати всім за ваші добрі, щирі, світлі слова підтримки і побажання швидкого одужання нашого президента!», – написала Лола Карімова в Instagram.

Ввечері 29 серпня  агентство fergananews повідомило, що у Ташкенті на 79 році життя помер президент Узбекистану Іслам Карімов, який правив країною більше 26 років.

Разом з тим, в Узбекистані офіційно не підтверджують смертьпрезидента Карімова.

28 серпня, офіційно повідомлялось, що президент Узбекистану Іслам Карімов був госпіталізований, проте подробиці про характер його захворювання не наводились.

Про те, що Карімова госпіталізували з крововиливом в мозок, повідомила його донька.

В свою чергу, на думку експерта з Центральної Азії Аркадія Дубнова, навіть в разі смерті президента Узбекистану інформацію про це його оточення може приховувати до тих пір, поки не дійде згоди щодо того, хто «займе ташкентський «трон».

Читайте також: Іслам Карімов: останній диктатор з Узбекистану

Пов`язані новини