Іванка Трамп, донька президента США Дональда Трампа і співробітниця Білого дому, у 2017 році використовувала особисту електронну пошту для робочої переписки. Про це повідомляє The Washington Post. За даними видання, йдеться про сотні листів співробітникам Білого дому та іншим посадовцям.

Зазначається, що Іванка Трамп надсилала листи співробітникам Білого дому, членам уряду (Конгресу, ред.) і своїм помічникам. При чому багато хто з помічників порушував правила поводження з документами публічного характеру.

Службовці з питань етики Білого дому дізналися про неодноразове використання особистої пошти Іванки під час розгляду листів, зібраних минулого року п'ятьма відомствами уряду США, щоб відповісти на позов щодо публічної інформації.

«Виявилося, що протягом більшої частини 2017 року вона (Іванка, ред.) часто обговорювала чи передавала офіційні справи Білого дому, використовуючи приватну електронну пошту з доменом, який вона спільно використовує з чоловіком Джаредом Кушнером», — йдеться у повідомленні.

Новина викликала стурбованість у деяких радників президента Трампа, зазначає The Washington Post.

Адміністрація президента поки не відповіла на питання видання стосовно листування Іванки Трамп.

Нагадаємо, у березні минулого року донька Трампа Іванка офіційно cтала співробітником Білого дому, отримавши неоплачувану посаду консультанта президента.

У 2017 році газета The New York Times уже повдіомляла, що Іванка Трамп, а також зять і ще четверо радників Трампа користувалися особистою поштою в службових цілях.

Нагадаємо, у ході передвиборної кампанії у США у 2016 році суперниця Трампа Гілларі Клінтон піддалася жорсткій критиці за використання особистої електронної пошти в службових цілях в період роботи держсекретарем в 2009-2013 роках.

Розслідування проти Клінтон було припинено в липні 2016 роки без пред'явлення позову.  

Клінтон звинуватила ФБР у своїй поразці на виборах у США.

Поділитись: