УКРАЇНА

Допит Януковича: захист очікує на відеотрансляцію з суду Ростова

18 травня, 2017 10:18
УКРАЇНА/Допит Януковича: захист очікує на відеотрансляцію з суду Ростова
Зберегти
Вигляд
Попри попередню відмову Ростовський суд все ж таки погодився провести відеотрансляцію допиту екс-президента України Віктора Януковича. Для цього адвокати мають звернутися з відповідним клопотанням.

Попри попередню відмову Ростовський суд все ж таки погодився провести відеотрансляцію допиту екс-президента України Віктора Януковича. Для цього адвокати мають звернутися з відповідним клопотанням.

Про це повідомляє кореспондент Громадського, який наразі перебуває в Оболонському суді.

«Нам дійсно пропонували варіант відеозв'язку, але нас це не влаштовує, бо це не передбачено ЄСПЛ. Тому ми плануємо звертатися з клопотанням, щоб забезпечити режим відеотрансляції саме в рамках міжнародної правової допомоги», — повідомив адвокат Віталій Сердюк.

Він також додав, що необхідно встановили особу людини та її паспортних даних. А через скайп це зробити неможливо. Саме тому захист і звертається за міжнародною правовою допомогою.

До Ростовського суду було направлене відповідне клопотання, і наразі захист отримав позитивну відповідь від щодо можливості реалізації відео трансляції. Тепер в Оболонському суді очікують на організацію необхідного відеозв'язку.

Раніше повідомлялося про те, що Ростовський обласний суд готовий організувати відеозв'язок із Оболонським судом Києва, щоб у засіданні зміг взяти участь екс-президент України Віктор Янукович.

Пізніше стало відомо, що Ростовський обласний суд відмовився організовувати відеоконференцію для допиту екс-президента України Віктора Януковича у справі про державну зраду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадник №1: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини