Вчені з американського Університету Монтани заявили, що підлітки вживають менше марихуани, якщо вона не заборонена законом.
Сьогодні марихуана легалізована в Колорадо, Вашингтоні, Орегоні, Неваді, Массачусетсі , Каліфорнії і на Алясці. З поширенням легалайзу багато вузів країни почали відкривати програми підготовки фахівців з марихуани — вважається, що це дуже перспективний напрямок.

Раніше повідомлялось, що 6 червня під Радою влаштували мітинг із вимогою розглянути законопроект про легалізацію медичного канабісу.

Також 15 червня біля будівлі Верховної Ради влаштували акцію за легалізацію медичної марихуани «Закон — медичному канабісу».

Нагадаємо, за даними опитування групи «Рейтинг», понад половина українців повністю або певною мірою підтримуютьможливу легалізацію медичної марихуани для полегшення болю у хворих пацієнтів.

  • Проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення фундаментального права особи на життя», який стосується легалізації медичного канабісу зареєстрували 20 травня. Петицію мали розглянути на першому пленарному засіданні Ради після дня реєстрації. Її включили до порядку денного, але ані 28, ані 30 травня черга до проекту закону №10313 не дійшла.
  • 15 травня 2019 комітет Верховної Ради з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин одноголосно підтримав законопроект про використання марихуани в медичних цілях.


Поділитись: