Українська сторона відправить французьким правоохоронцям фото Армена Саркісяна, якого підозрюють в організації груп «тітушок» під час Майдану, для перевірки достеменності його затримання.

Українська сторона відправить французьким правоохоронцям фото Армена Саркісяна, якого підозрюють в організації груп «тітушок» під час Майдану, для перевірки достеменності його затримання. Лише після ідентифікації підозрюваного по фото, Україна направить до Франції документи на його екстрадицію.

Про це Громадському повідомило джерело у правоохоронних органах.

Наразі ж правоохоронці готують документи для екстрадиції Саркісяна, ймовірно їх відправлять у понеділок, 16 квітня.

Водночас направити до Франції документи на екстрадицію Саркісяна Україна може лише за результатами фото ідентифікації, наголосило джерело.

Ідентифікація по фото проводиться у зв'язку з публікацією інформації про те, що Армен Саркісян нібито наразі перебуває у Росії і заявив, що його не затримували у Франції.

Водночас Нацполіція повідомила, що французькі правоохоронці підтвердили затримання по лінії Інтерполу «громадянина з документами на ім’я Армена Саргасяна»

Першим про затримання Саркісяна у Франції повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Джерела в правоохоронних органах підтвердили Громадському його затримання.

Згодом у Генпрокуратурі також повідомили про затримання Саркісяна у Франції працівниками Інтерполу.

В Україні вважають Саркісяна одним із організаторів груп «тітушок», які нападали і вбивали людей під час Євромайдану. За даними МВС, вбивство журналіста В'ячеслава Веремія здійснила саме група Саркісяна. Позивний Армена Саркісяна — «Горлівський».
Він був близьким до екс-регіонала Юрія Іванющенка, був його «правою рукою».

Вважається, що арештований підозрюваний у цій справі Юрій Крисін був «підшефним» Саркісяна.

Дарницький райсуд Києва 29 березня взяв під варту Крисіна на 2 місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО​

Поділитись: