УКРАЇНА

Держприкордонслужба оприлюднила нові правила в'їзду у прикордонну смугу

15 червня, 2018 19:59
УКРАЇНА/Держприкордонслужба оприлюднила нові правила в'їзду у прикордонну смугу
Зберегти
Вигляд
Держприкордонслужба оприлюднила новий порядок в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень.

Держприкордонслужба оприлюднила новий порядок в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Відповідні правила були ухвалені Міністерством внутрішніх справ.

«Документ чітко встановлює порядок визначення місць пропуску за лінію прикордонних інженерних споруджень, їх нумерацію, вимоги до обладнання і позначення на місцевості, відкриття та закриття, а також алгоритм дій посадових осіб підрозділів ДПСУ», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що місця пропуску та їх кількість ДПСУ визначає за погодженням с місцевою владою.

На пункті пропуску обов’язково повинні бути встановлені ворота (хвіртка або шлагбаум), загороджувальний паркан, павільйон модульного типу або постовий грибок для організації служби прикордонного наряду, інформаційний стенд або табличка, засоби погашення відбитків слідів (ручний профіль, лопата).

Пропуск осіб за лінію прикордонних інженерних споруджень здійснюється виключно за перепустками, для отримання яких потрібно подати до ДПСУ особисте звернення.

«Реалізація зазначеного наказу дасть змогу упорядкувати порядок в’їзду і перебування громадян України та інших осіб у місцевості, яка розташована між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень», — наголосили у відомстві.

Як повідомлялося, депутати хочуть скасувати норму закону, через яку перекривали пункти пропуску на кордоні.

Пов`язані новини