УКРАЇНА

ДПСУ заявила про затримання добровольця Надірадзе на кордоні з Молдовою

4 грудня, 2017 00:17
УКРАЇНА/ДПСУ заявила про затримання добровольця Надірадзе на кордоні з Молдовою
Зберегти
Вигляд
Держприкордонслужба заявляє, що доброволець Вано Надірадзе був затриманий молдовськими та українськими прикордонники при спробі потрапити в Україну.

Держприкордонслужба заявляє, що доброволець АТО Вано Надірадзе, раніше викрадений у Києві, був затриманий молдовськими та українськими прикордонники при спробі потрапити в Україну.

У відомстві кажуть, що зранку 3 грудня на українсько-молдовському кордоні правоохоронці «виявили рух невідомого, що прямував з території Молдови до України».

Українські та молдовські прикордонники скоординувались, щоб не пропустити та затримати його. За декілька годин чоловіка затримали за 20 метрів від українського кордону.

«Ним виявився 47-річний громадянин Грузії Вано Надірадзе, який кілька днів тому був депортований правоохоронними органами України», — пише Держприкордослужба.

ДПСУ заявляє, що він «збирався незаконно потрапити до України».

За даним фактом правоохоронцями Молдови порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, що вдень 17 листопада у Києві на вулиці Інститутській невідомі особи викрали з кафе добровольця АТО та підполковника грузинської армії Вано Надірадзе.

Надірадзе був серед протестувальників під Верховною Радою у наметовому містечку.

Депутат Семен Семенченко заявляв, що інформації про депортацію Надірадзе немає.

Того ж дня Служба безпеки України заявила, що спільно з поліцією та міграційною службою примусово видворила з країни 8 громадян Грузії. Прізвища видворених грузинів не оприлюднили.

Пов`язані новини