Ще в минулому столітті дрони вважалися гаджетом з області наукової фантастики! А сьогодні безпілотними літальними апаратами вже нікого не здивуєш. Вони використовуються в якості іграшок, літаючих платформ для фото- та відеозйомки, військових розвідників і навіть спортивних снарядів. А віднедавна квадрокоптери здійснили революцію і в сільському господарстві.

В Україні найбільшим системним інтегратором безпілотних рішень стала компанія DroneUA. Її засновники – Валерій Яковенко та Февзі Аметов – поставили перед собою завдання впровадити дрони там, де їх ніхто не застосовував. Бізнес-партнери створили технології, які економлять робочу силу, час і фінанси. Причому не тільки в агросекторі. Використання квадрокоптерів набирає обертів і в інших галузях.

Однак якщо кілька років тому підприємці були в сільськогосподарській сфері одними з перших, то сьогодні ринок безпілотних літальних апаратів перенасичений.

Завдяки який інновації компанії вдалося обійти конкурентів? Як працює технологія, котра спрощує життя великим агрохолдингам та маленьким фермерам? І які перспективи для виробників безпілотників відкриває ринок Азії? Про все це дивіться у проекті «Бізнес-план»!

ДИВІТЬСЯ УСІ ВИПУСКИ ПРОГРАМИ БІЗНЕС-ПЛАН

«Бізнес-план» — спільний проект Громадського й каналу «Настоящее время» про малий і середній бізнес в Україні.

Поділитись: