Азім Премджі, друга найбагатша людина Індії, передасть активи на суму $7,5 млрд до свого благодійного фонду, який вкладає в розвиток освіти. CNN зазначає, його пожертви можуть стати найбільшими в країні.

Упродовж останніх кількох років Азім Премджі перерахував до свого фонду 21 мільярд доларів, зокрема 67% активів своєї компанії Wipro з аутсорсингу інформаційних технологій.

Капітал Премджі за рейтингом Bloomberg складає 18 мільярдів доларів. Він був першою людиною з Індії, яка підписала «Клятву дарування» — філантропічна кампанія, що спонукає заможних людей передавати значну частину свого прибутку на благодійність.

У 2018 році Премджі вніс 80% «значних пожертвувань», зроблених найбагатшими людьми Індії (ідеться про суми від $1,4 млн), за рейтингом фірми Bain & Company.

Компанію Wipro заснував батько мільярдера у 1945 році, а сам Азім Премджі почав нею керувати у 1980-х роках. Нині в компанії понад 160 тисяч працівників по всьому світу й близько 1200 клієнтів.

Його фонд, Azim Premji, фінансово підтримує освіту, зокрема університет в Бенгалуру. Останнє пожертвування допомогло відкрити другий університет та «значно розширити його масштаби».

До Різдва у Сполучених Штатах до Різдва музикант Кід Рок та комік Тайлер Перрі сплатили рахунки інших людей в магазинах на понад 500 тисяч доларів. У магазинах діє система layaway, яка дозволяє забронювати певну річ і купити її пізніше, коли бути змога заплатити. Її часто використовують на час свят, аби придбати близьким подарунки.

Поділитись: