Світ

Другий за розміром банк США припинить кредитування виробників автоматичної зброї

12 квітня, 2018 16:48
Світ/Другий за розміром банк США припинить кредитування виробників автоматичної зброї
Зберегти
Вигляд
Другий за розміром банк Сполучених Штатів Америки — Bank of America Corp. — припиняє надавати кредити виробникам автоматичної зброї.

Другий за розміром банк Сполучених Штатів Америки — Bank of America Corp. — припиняє надавати кредити виробникам автоматичної зброї.

Про це повідомляє Bloomberg.

Таке рішення керівництво банку пов’язує з нещодавньою масовою стріляниною в школі Паркленду, що у Флориді. Тоді загинуло 17 людей.

Одразу після Інциденту в США громадськість почала вимагати від банків припинити будь-які розрахунки та взаємовідносини з компаніями, що виготовляють автоматичну зброю не для військових цілей.

На думку громадських діячів США, саме така зброя найчастіше і є знаряддям вбивства у подібних трагедіях.

У Bloomberg також зазначають, що напередодні четвертий за розміром банк Америки повідомив що заборонить своїм клієнтам продавати автоматичну зброю або гармати особам, які не досягли 21-річного віку.

В той же час в Національній фундації спортивної стрільби таке рішення банків засуджують. Там стверджують, що вплив виробників зброї на економіку США оцінюється приблизно у 51,1 мільярд доларів, тому введення подібних санкцій може негативно вплинути на економічний стан країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рятуючи учнів від стрільця, у школі Флориди загинули вчитель географії та помічник тренера — очевидці

Нагадаємо, 14 лютого внаслідок стрілянини в місті Паркленд штату Флорида загинуло 17 людей. П'ятеро поранених — у важкому стані.

Підозрюваний — 19-річний колишній учень школи Ніколаз Круз, якого до того вигнали з освітнього закладу «через дисципліну».  Правоохоронці його затримали.

Затриманий за підозрою у вчиненні стрілянини в школі Флориди, Ніколас Круз визнав провину.

Також стало відомо, що 19-річний Круз є членом націоналістичної організації Republic of Florida.

Пов`язані новини