Світ

Рятуючи учнів від стрільця, у школі Флориди загинули вчитель географії та помічник тренера — очевидці

16 лютого, 2018 14:21
Світ/Рятуючи учнів від стрільця, у школі Флориди загинули вчитель географії та помічник тренера — очевидці
Зберегти
Вигляд
lead
Серед тих, хто загинув у ніч проти 15 лютого, були вчитель географії Скотт Бейгл та помічник тренера шкільної футбольної команди, а також охоронець Аарон Фіс.

Вже другу добу у мережі поширюють фотографії жертв стрілянини у школі в Паркленді, Флорида, внаслідок якої загинули 17 людей. Очевидці, однокласники та знайомі жертв висловлюють свої співчуття та згадують загиблих. 

Серед тих, хто загинув у ніч проти 15 лютого, були вчитель географії Скотт Бейгл та помічник тренера шкільної футбольної команди, а також охоронець Аарон Фіс. 

Учні пишуть у соцмережах пости, завдячують загиблим за порятунок багатьох життів та називають героями.

За словами очевидців, містер Бейгл, який був викладачем гуманітарних наук, зокрема географії, а також тренував команду з бігу, прихистив групу учнів у своїй класній кімнаті, де він викладав, а коли стрілець намагався до неї потрапити, перешкодив йому та був застрелений.

«Це 35-річний Скот Бейгл, він був учителем географії у старшій шоклі імені Марджорі Стоунмен Дуглас. Бейгл був убитий після того, як укрив школярів у свій класній кімнаті та намагався перешкодити стрільцю, коли той намагався увійти до класу. Бейгл врятував багато життів», — написав громадський активіст Сільмар у Twitter.

Телеканал CBS узяв інтерв'ю в учениці школи Дуглас, яка розповіла:

«Він був просто надзвичайною людиною. Він завжди буде в моєму серці і завжди буде моїм героєм, тому що фактично врятував моє життя. Якби не він, мене б сьогодні тут не було».

«Чи могли б ви усі знайти секунду для того, щоб помолитися за мого тренера сьогодні. Він дістав кульові поранення, прикриваючи собою студентів у Дугласі», написав у Twitter учень та член футбольної команди школи Дуглас.

У Twitter-акаунті футбольної команди школи з'явилося повідомлення:

«З великим жалем повідомляємо, що наша Футбольна Родина дізналася про смерть Аарона Фіса. Він був помічником футбольного тренера і охоронцем. Він особисто прикрив собою студентів від стрільця. Він помер як герой і він буде вічно в наших серцях та спогадах».

 

Нагадаємо, внаслідок стрілянини в місті Паркленд штату Флорида загинуло 17 людей. П'ятеро поранених — у важкому стані.

Підозрюваний — 19-річний колишній учень школи Ніколаз Круз, якого до того вигнали з освітнього закладу «через дисципліну».  Правоохоронці його затримали.

Затриманий за підозрою у вчиненні стрілянини в школі Флориди, Ніколас Круз визнав провину.

Також стало відомо, що 19-річний Круз є членом націоналістичної організації Republic of Florida.

Пов`язані новини