Дружина прем'єр-міністра Японії Акіе Абе могла приховати знання англійської, аби не розмовляти з президентом Дональдом Трампом під час вечері лідерів на саміті G20 на початку липня.

Дружина прем'єр-міністра Японії Акіе Абе могла приховати знання англійської, аби не розмовляти з президентом США Дональдом Трампом під час вечері лідерів на саміті G20.

Про це йдеться у статті на порталі Indy100, створеному виданням   The Independent.

У статті зазначається, нещодавно Дональд Трамп дав інтерв'ю газеті The New York Times, в якому він розповів, що під час обіду лідерів на саміті G20 сидів поруч з дружиною прем'єр-міністра Японії.

«Я сидів поруч з дружиною прем’єр-міністра Абе, який, на мою думку, приголомшливий хлопець, і вона приголомшлива жінка, однак вона не говорить англійською», — сказав Трамп.

Журналіст запитав у президента США, чи знає Абе хоча б кілька англійських слів, на що Трамп відповів, що годину і 45 хвилин Абе сиділа поруч з ним мовчки.

Водночас один із користувачів Twitter зауважив, що дружина Абе прекрасно володіє англійською, оприлюднивши відео її виступу.

Автор статті припустив, що Абе могла свідомо приховати знання англійської, аби не спілкуватися з Трампом.

Нагадаємо, 7 липня, у рамках саміту Великої двадцятки в Гамбурзі, президент США Дональд Трамп зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша зустріч Трампа з Путіним: довга розмова про Сирію, Україну та кібератаки

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: