ДТП за участі авто на вулиці Григоренка на Позняках у Києві, у якій постраждав 13-річний хлопчик, розслідуватиме Служба безпеки України.

ДТП за участі авто на вулиці Григоренка на Позняках у Києві, у якій постраждав 13-річний хлопчик, розслідуватиме Служба безпеки України.

Про це повідомила прокуратура Києва. 

Прокуратура зазначає, що попередньо правопорушення кваліфікують за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України («порушення правил безпеки дорожнього руху»).

Раніше водій поліцейського авто, яке збило у Києві дитину на велосипеді, заявив, що вони їхали з колегою по роботі та нікого не супроводжували.

Водночас джерела у поліції повідомили Громадському, що авто належало до кортежу президента Порошенка.

Водночас голова Департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Андрій Жигулін у коментарі Громадському заперечив цю інформацію.

Інформаційний ресурс dtp.kiev.ua заявив, що винуватець ДТП має багато документів з державних органів.

Пізніше поліція офіційно заявила, що дитину в Києві збило поліцейське авто на спецзавданні.

Дитину із тілесними ушкодженням доставили в лікарню. За фактом аварії поліції порушила справу за статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Патрульні, які перебували на Григоренка на місці аварії, повідомили, що водій авто не був у стані алкогольного сп'яніння.

Поділитись: