Народні депутати від «Слуги Народу» Олександр Дубінський та Олександр Ткаченко оголосили про участь у праймеріз партії «Слуга Народу» щодо кандидата у мери Києва.

Свої відеозвернення депутати оприлюднили 31 травня, у День Києва.

Дубінський розкритикував усіх колишніх очільників столиці, назвавши кого «алкоголіком», кого «наркоманом», а чинного мера Віталія Кличка — «ідіотом».

Не обійшлося у відео Дубінського й без своєрідних речей. Так, у кадрі депутат стоїть поруч зі стовпом, на якому написано нецензурне слово. До того ж, підпис відео російською мовою зроблено з помилкою, бо правильно писати «мэр Киева».

Олександр Дубінський і пасхалка на задньому тлі
Фото:

Скріншот з відео

Олександр Ткаченко записав коротше відео, у якому пообіцяв повернути «гордість за Київ».

Зазначимо, що праймеріз означає, що партія проводить внутрішній відбір, після чого виставляє на вибори одного свого кандидата, який отримав найбільшу підтримку всередині політсили.

Нагадаємо, обидва депутати раніше працювали на телеканалі «1+1» олігарха Ігоря Коломойського, тому їх часто називають «людьми Коломойського» у владній команді. Наприклад, Дубінський подав велику кількість правок до так званого «антиколомойського закону», а потім намагався скасувати цей закон.

За сам закон не голосував ні Дубінський, ні Ткаченко.

Раніше про свою участь у виборах мера Києва оголосив чинний міський голова столиці Віталій Кличко.

Поділитись: