Світ

Дуда розповів про складнощі у відносинах Польщі та Росії

9 квітня, 2018 21:57
Світ/Дуда розповів про складнощі у відносинах Польщі та Росії
Зберегти
Вигляд
Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що відносини Польщі з Росією складні через Смоленську трагедію та військову агресію в Україні.

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що відносини Польщі з Росією складні через Смоленську трагедію та військову агресію в Україні. 

Про це очільник Польщі розповів в інтерв'ю PAP.

Він зауважив, що відносини з Москвою складаються важко через Смоленську трагедію, зокрема у питанні повернення уламків літака, яке гальмує Росія.

«Ці відносини складні, через те, що з одного боку – це Смоленська справа, проблема повернення літака. З іншого це також питання російської агресії в Україні, окупації Криму, окупації частини української держави», – наголосив глава Польщі.

Також польський президент наголосив, що ініціює встановлення монументу загиблому в авіакатастрофі Леху Качинському в Варшаві цієї осені. 

Нагадаємо, літак Ту-154 з президентом Польщі Лехом Качинським на борту розбився 10 квітня 2010 року поблизу Смоленська. В авіакатастрофі загинуло 96 чоловік, включно з президентом Польщі, його дружиною і високопоставленими польськими політиками. Вони прямували в Росію, щоби взяти участь у траурних заходах до 70-ї річниці розстрілу в Катині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКатастрофа під Смоленськом: що відомо про винуватців через сім років після трагедії.

Пов`язані новини