ENRU

Два чоловіки заявили про інсценоване побиття антикорупціонера у Харкові — поліція

Двоє харків’ян зізналися в нападі на активіста «Антикорупційного центру» Євгена Лисичкина, за їхніми словами, вони отримали за 5 тисяч гривень.

Про це повідомив глава поліції Харківщини Олег Бех, передає Midiaport.

Чоловіків 40-ка років за допомогою камер спостереження знайшли та затримали. Ними виявилися безробітні, які раніше вже мали проблеми із законом.

«У суботу їх запросили для надання свідчень. Туди ж для впізнання запросили Лисичкіна. Він їх не впізнав. Під час впізнання чоловіки повідомили, що саме вони причетні до події, і що вчинити правопорушення їх попросив один зі знайомих, передавши за це гроші. Один із них сказав, що він — кандидат у майстри спорту з боксу, і якби наносив тілесні ушкодження, вони були б набагато серйознішими», — сказав Бех.

За словами чоловіків, вони отримали 5 тисяч гривень на двох.

Поліцейський розповів, що у справі фігурують ще двоє — чоловік, який передав гроші, наразі він переховується від слідства. Іще один — співпрацює.

«Справу продовжуємо активно розслідувати і не даємо остаточної оцінки, було це інсценування або тілесні ушкодження. Гадаю, найближчим часом картина проясниться. Якщо в діях зазначених осіб не виявиться складу злочину, справу закриють», — сказав Бех.

Сам Лисичкін сказав, що заявами про інсценування побиття його намагаються дискредитувати.

«З їхніх слів, вони не нападали, а інсценували напад. Я нібито був заздалегідь про це попереджений. Ще безглуздіше виглядає мотивація потенційних злочинців. Хтось пообіцяв їм, що в результаті отриманого від нападу піару, ми прийдемо до влади і влаштуємо нападників на роботу до міськради», — написав він.

Раніше депутат Харківської міськради Дмитро Булах заявляв, що Лисичкіна побили.

Наприкінці серпня повідомлялося, що побили Булаха.

У Києві 21 вересня провели акцію проти побиття журналістів та активістів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram