У Харкові вдруге за місяць напали на активіста громадської організації Харківський антикорупційний центр. Цього разу на співробітника — Євгена Лисичкіна.

У Харкові вдруге за місяць напали на активіста громадської організації «Харківський антикорупційний центр». Цього разу на співробітника — Євгена Лисичкіна.

Про це повідомляє у Facebook депутат Харківської облради, голова правління «Харківського антикорупційного центру» Дмитро Булах.

«Щойно напали на мого колегу по «Харківському антикорупційному центру» Євгена Лисичкіна у нього у дворі. Знову двоє. Це вже відверта серійність», — написав він.

За словами Булаха, він їде до потерпілого. 

Євген Лисичкін прокоментував інцидент порталу Media Port.

Він розповів, що напад стався ранком понеділка. 

«У дворі біля п'ятиповерхівки напали двоє людей. Стояла людина з квітами, відводила погляд. І метра за два-три я зрозумів, що щось тут нездорове. Він завдав удару, але я, розуміючи, що щось може статися, встиг підставити руку. Не встигнувши обернутися, отримав удар ззаду від другого, якого я взагалі не бачив», — сказав Лисичкін.

«Завдав удар у вухо, я встиг відскочити, почалися погрози, удари по голові. Після шести-семи ударів я впав. Погроза була: «Якщо ще кудись хоч раз залізеш, вб'ємо», в такому дусі ... Потім я вибіг з двору, там кілька розвилок, я не встиг зрозуміти, куди саме вони втекли», — додав він.

Потерпілий викликав поліцію. Він каже, що запам'ятав, як виглядав один з нападників.

Нагадаємо, на Дмитра Булаха напали наприкінці серпня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анти-антикорупціонери: хто і як бореться з Центром протидії корупції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: