На Одещині правоохоронці запідозрили двох чиновників Міноборони та керівника підприємства-підрядника у привласненні понад 11 млн грн при будівництві казарм для військових.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Одещини.

Слідством з’ясовано, що посадовці Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони, яке замовляло будівництво казарм поліпшеного планування у військовому містечку смт Чорноморське, та представники приватного підприємства-підрядника організували схему з привласнення бюджетних грошей.

Чиновники підписували акти виконаних робіт та перераховували гроші, які виділили на будівництво, підконтрольній комерційній структурі. Водночас роботи виконані не були.

Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення їх від займаних посад.

 Кримінальне провадження порушили за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Поділитись: