Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, викрили у Волинській області схему розкрадання 6,2 млн грн підприємством-підрядником, яке будувало казарми для військових.

Як повідомляє пресслужба ДБР, директору підприємства повідомили про підозру.

Як встановило слідство, директор компані, що будувала казарми на замовлення Західного територіально квартирно-експлуатаційного управління, вносив неправдиві відомості до актів приймання виконаних робіт. Таким чином він розікрав 6,2 мільйона гривень бюджету. Підрядник вказував більші обсяги виконаних робіт та використаних матеріалів під час зведення трьох казарм поліпшеного планування.

Правоохоронці зазначають, що будували на військових об'єктах з порушеннями. Так, замість щебеню підрядник використовував шлакові відходи, зменшував товщину фундаменту та стяжок, не проводив гідроізоляцію конструкцій. 

Слідство зараз також перевіряє, чи не причетні до розкрадань службовці ЗСУ.

Якщо провину директора підприємства-підрядника доведуть, йому загрожує до від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Поділитись: