ENRU

Двоє росіян з опозиційної партії Навального просять політичного притулку в Україні

Вранці, 15 червня, двоє громадян Росії з опозиційної партії Олексія Навального звернулись до українських прикордонників на пункті пропуску і попросили політичного притулку в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Чоловіки прибули в пункт пропуску та, пред’явивши для контролю закордонні паспорти громадян Російської Федерації, відразу висловили намір отримати захист на території України у зв’язку із їх політичним переслідуванням на території Росії», – йдеться у повідомленні.

Згодом прикордонниками спільно зі співробітниками СБУ було встановлено, що дані громадяни є представниками партії російського опозиціонера Олексія Навального і за політичну діяльність піддаються переслідуванню.

«Наразі обох чоловіків пропущено через кордон встановленим порядком та направлено до міграційної служби», – додали у ДПСУ.

що 12 червня у містах Росії проводяться антикорупційні акції, організовані опозиційними силами та громадськими організаціями. Деякі були погоджені владою, деякі — ні.

У Москві, Петербурзі та інших містах пополудні почали масово затримувати людей.

Згодом стало відомо, що у Москві правоохоронці затримали близько 731 протестувальників. У Петербурзі на протестах затримано приблизно 500 людей.

Самого ж Навального арештували на 30 діб, йому інкримінували повторне порушення порядку організації масового заходу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram