УКРАЇНА

Двоє учасників Pussy Riot після затримань у Криму не виходять на зв'язок

27 лютого, 2018 13:45
УКРАЇНА/Двоє учасників Pussy Riot після затримань у Криму не виходять на зв'язок
Зберегти
Вигляд
Учасники Pussy Riot Ольга Борисова та Олександр Софеєв, які планували вилетіти з Сімферополя до Москви ввечері 26 лютого, зникли та не виходять на зв'язок.

Учасники Pussy Riot Ольга Борисова та Олександр Софеєв, які планували вилетіти з Сімферополя до Москви ввечері 26 лютого, зникли та не виходять на зв'язок.

Про це повідомила інша учасниця Pussy Riot Марія Альохіна, передає «Медіазона».

Зазначається, що Софеєв та Борисова вирішили залишити анексований Крим після декількох поспіль затримань.

За словами Альохіної, вони домовилися, що з аеропорту вийдуть на зв'язок, попросивши телефон у когось з пасажирів або, якщо буде можливість, придбавши новий. У крайньому випадку вони повинні були це зробити після прильоту в Москву. Проте цього не сталося.

Журналіст Антон Наумлюк повідомив, що таксі привезло Софеєва та Борисову в аеропорт Сімферополя о 20:10 26 лютого.

Квитки вони планували в аеропорту. Останній рейс до Москви вилетів о 20:54.

Сама Марія Альохіна перебуває у відділку поліції Залізничного району Сімферополя, куди її разом з товаришом Олексієм Єфремовим привезли після конфлікту з «козаками» з «Самооборони Криму» у кафе — люди у військовій формі відібрали у Альохіної шапку та спробували вигнати її та Єфремова з кафе. У відділку вони очікують адвоката, поки жодних претензій поліція не заявила.

Вранці 27 лютого Марія Альохіна провела в анексованому Сімферополі акцію на підтримку засудженого Росією українського режисера Олега Сенцова. Біля залізничного вокзалу вона розгорнула банер «Свободу Сенцову».

 

Нагадаємо, 26 лютого учасників Pussy Riot Ольгу Борисову, Марію Альохіну та Олександра Софеєва затримали та відвезли до Залізничного відділку поліції окупаціної влади Сімферополя.

Більше про:
# Pussy Riot
Пов`язані новини