Двом співробітникам Національної поліції, які є фігурантами справи Майдану, повідомили про підозру за розголошення державної таємниці

Двом фігурантам справи Майдану, один з яких раніше працював в поліції, а інший — чинний правоохоронець, повідомили про підозру за розголошення державної таємниці.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

У розголошенні держтаємниці підозрюють колишнього заступника начальника управління Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції та його співучасника — оперуповноваженого цього ж підрозділу, який нині обіймає посаду виконувача обов’язків начальника відділу Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Слідчі проводили розслідування щодо злочинів екс-правоохоронця у січні 2014 року під час акцій на Майдані в Києві та встановили факти розголошення ним державної таємниці у 2016 році.

Тепер правоохоронці вирішують питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів, в тому числі, щодо чинного правоохоронця, якого оголосили в розшук через систематичне ухилення від слідства.

Раніше двом екс-«беркутівцям» повідомили про підозру в незаконному затриманні активіста Майдану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Справа Майдану»: суд над екс-«беркутівцями», допит Януковича, кримінальні провадження щодо колишніх посадовців, конфлікт в ГПУ — що ми знаємо про найгучніші судові процеси в історії України.

Раніше до суду вже спрямували обвинувальні акти щодо 9 екс-«беркутівців» та начальника управління громадської безпеки головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

Наприкінці травня чотирьом екс-співробітникам київського «Беркуту» вручили підозри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все одно обрав би службу в «Беркуті» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні

Поділитись: