УКРАЇНА

Суд залишив під вартою двох обвинувачених у подвійному вбивстві у Нікополі

20 лютого, 2018 19:16
УКРАЇНА/Суд залишив під вартою двох обвинувачених у подвійному вбивстві у Нікополі
Зберегти
Вигляд
У Нікопольському суді відбулось засідання у справі про подвійне вбивство Різвана Тапаєва та Іллі Боднара в лютому 2016.

У Нікопольському суді відбулось засідання у справі про подвійне вбивство Різвана Тапаєва та Іллі Боднара в лютому 2016.

Двом обвинуваченим у злочині — Денису Подоляку та Роману Жмурку — суд продовжив термін тримання під вартою ще на 60 діб.

Обвинувачені були допитані через відеозв’язок із Дніпровського слідчого ізолятора. Чоловіки просили відпустити їх під домашній арешт, посилаючись на незадовільний стан здоров’я.

Адвокати обвинувачених теж клопотали про домашній арешт підзахисних, посилаючись на недостатність та необґрунтованість доказів прокуратури.

Втім, суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення, залишивши Романа Жмурка та Дениса Подоляка під вартою ще на 2 місяці.

Суд визнав потерпілим у справі замість загиблого батька Руслана Тапаєва його сина Аслана. Водночас, прокурори підтвердили вже раніше відому Громадському інформацію, про те, що одного з потенційних свідків у справі Яна Яцишина оголосили у розшук.

Наступне судове засідання відбудеться 18 квітня.

Нагадаємо, 10 лютого 2016 року у автомобілі Geely Emgrand було вбито двох чоловіків. Поліція затримала трьох осіб, підозрюваних у скоєнні злочину — Дениса Подоляка, Романа Жмурко та Сергія Вороновського.

30 листопада 2017 року в Нікопольскому суді, під час 21-го судового засідання, батько одного із загиблих Руслан Тапаєв підірвав дві гранати. Сам чоловік та один обвинувачений — Сергій Вороновський загинули. 10 людей госпіталізували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибух у нікопольському суді: чому це сталося? (СПЕЦРЕПОРТАЖ)

Пов`язані новини