Лідерка фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко та лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко під час засідання Верховної Ради України в Києві, 31 березня 2016 року
Фото:

Сироткіна Анастасія / POOL / УНІАН

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко підтримала кандидатуру очільника «Радикальної партії» Олега Ляшка на дочасних виборах до Верховної Ради на 208-му окрузі у Чернігівській області.

Про це Тимошенко заявила на брифінгу в понеділок, 15 червня.

«Наша команда на нашому спільному засіданні підтримала кандидатуру Олега Ляшка як єдиного кандидата від українських сил на 208-му окрузі. Ми, безумовно, не будемо висувати свого кандидата, а будемо закликати всі українські сили підтримувати свою кандидатуру. Це буде правильно», — заявила лідерка «Батьківщини».

Вона додала, що Ляшко «в Чернігівській області особливо працював», «це, по суті, його батьківщина і він там реально має велику підтримку людей».

Своєю чергою, Ляшко вже встиг подякувати Тимошенко у Twitter.

За кілька днів до того, 10 червня, в соцмережах оприлюднили фото, де Ляшко й Тимошенко разом обідають в одному зі столичних ресторанів. Щоправда, невідомо, про що тоді могли говорити політики.

Нагадаємо, 4 червня лідер Радикальної партії заявив про наміри взяти участь у виборах у 208-му окрузі Чернігівської області. На ньому у 2019 році до Верховної Ради пройшов Валерій Давиденко, який помер 23 травня. 5 червня Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області — вони відбудуться разом із місцевими виборами 25 жовтня.

Народного депутата від групи «Довіра» Валерія Давиденка, який був обраний до Верховної Ради цього скликання від 208-го округу, 25 травня знайшли мертвим зі смертельним вогнепальним пораненням голови у власному офісі в туалеті. Поліція порушила кримінальну справу за статтею «умисне вбивство». Наразі основна версія — самогубство.

Нагадаємо, що у 2012 році Ляшко балотувався до Верховної Ради саме по 208-му округу і переміг, здобувши понад 55% голосів.

Поділитись: