Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Таке рішення ЦВК ухвалила під час свого засідання 5 червня, повідомляє громадська мережа «Опора».

Комісія отримала засвідчену копію свідоцтва про смерть народного депутата 9 скликання Валерія Давиденка.

Голова ЦВК Олег Діденко повідомив, що вибори на цьому окрузі вирішили провести одночасно з місцевими

Нагадаємо, народного депутата від групи «Довіра» Валерія Давиденка знайшли мертвим зі смертельним вогнепальним пораненням голови 23 травня у власному офісі, в туалеті. Поліція порушила кримінальну справу за статтею «умисне вбивство». Наразі основна версія — самогубство.

Народний депутат від групи «Довіра» у Верховній Раді Сергій Шахов у коментарі hromadske зазначив, що його колегу Валерія Давиденка, як він вважає, вбили, а версію з самогубством відкидає.

Востаннє на засіданні Верховної Ради Давиденко був присутній у середу, 20 травня, а останній його пост у Facebook був 22 травня о 13:22 і стосувався боротьби з пандемією коронавірусу.

У 2019 році Давиденка обрали до Верховної Ради IX скликання як безпартійного самовисуванця за 208 округом (Чернігівська область). З 6 грудня 2019 року він був членом депутатської групи «Довіра», до того — позафракційний. Був членом Комітету з питань економічного розвитку.

У Раді попереднього скликання він був членом партії «Всеукраїнське аграрне об'єднання «ЗАСТУП» за мажоритарним округом №208 (Чернігівська область), входив до фракції «Блоку Петра Порошенка».

Поділитись: