УКРАЇНА

Димінський вибув зі складу власників телеканалу ZIK

22 березня, 2018 16:19
УКРАЇНА/Димінський вибув зі складу власників телеканалу ZIK
Зберегти
Вигляд
lead
Бізнесмен Петро Димінський вибув зі складу власників телеканалу ZIK. Напередодні телеканал заявив про можливе захоплення.

Бізнесмен Петро Димінський вибув зі складу власників телеканалу ZIK. Напередодні телеканал заявив про загрозу захоплення

Про це повідомляє Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

«Зі складу власників вибув Димінський Петро Петрович, відтепер  кінцевими  бенефіціарами будуть лише  три особи:  Димінська Олена Іванівна,  Димінська Жанна Петрівна, Димінська Анастасія Петрівна. Змінився і склад пов’язаних осіб, а також директор – замість І.Туркевича став В.Козій. До редакційної ради мовників входять В.Козій, Т.Смакула, Д.Нікуленко, О.Дроздов, вибули – І.Туркевич і В.Зак», — ідеться у повідомленні.

Президент ФК «Карпати» Петро Димінський підозрюється у скоєнні смертельного ДТП. 

1 березня 2018 суд обрав запобіжний захід Димінському, але його нема в країні.

У серпні 2017-го авто власника ФК «Карпати» Димінського потрапило у ДТП на Львівщині. Унаслідок отриманих травм 31-річна жінка померла на місці події.

Охоронець бізнесмена Андрій Борщ заявив, що за кермом був він. Але брат загиблої запевняє, що аварію спричинив саме Димінський. За його словами, є свідки того, як Димінський після ДТП пересідав до іншої машини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жодного свідка: що відомо про смертельну аварію за участі авта бізнесмена Димінського

Пов`язані новини