ENRU

Дипломатів РФ звинуватили в неправильній утилізації сміття через дим над консульством

Служба з контролю якості повітря в Сан-Франциско звинуватила російське консульство в порушенні закону про спалювання сміття в зв'язку з чорним димом, який піднявся над будівлею консульства напередодні закриття.

Про це повідомляє місцеве відділення CBS.

«Очевидно, що палили не сухе дерево», — повідомив представник природоохоронної служби Ральф Боррманн.

За його словами, було багато чорного диму, який, судячи з густоти та кольору, був «через спалення якогось сміття або матерів, що палити заборонено».

Боррманн повідомив, що дипмісії уже відправили повідомлення про порушення правил утилізації сміття.

1 вересня чорний дим, який ішов із труби каміну, помітили над будівлею Генконсульства РФ у Вашингтоні. Пожежників туди не пустили. Повідомлялося, що там могли спалювати документи. Подібне спостерігали в торговому представництві РФ у Вашингтоні — працівники дипвідомства розпалили багаття на подвір’ї, куди кидали щось схоже на документи.

30 липня президент Росії Володимир Путін заявив, що 755  американських дипломатів повинні будуть покинути РФ.

Путін зробив таку заяву у відповідь на санкції проти РФ, які підтримав Сенат США. Раніше законопроект із посиленням санкцій щодо трьох країн схвалила Палата представників.

31 серпня США відповіли на скорочення у Росії штату американських дипломатів. Вашингтон оголосив про вимогу закрити генконсульство Росії у Сан-Франциско. Крім того, США вимагали зменшити кількість диппредставництв у Вашингтоні та Нью-Йорку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Війна» консульств: чому США обмежили видачу віз для РФ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram