ENRU

Директора фонду російського опозиціонера Навального затримали за фільм про Медведєва

2fa53b04cac0608d0
Директора фонду російського опозиціонера Навального затримали, архів ФБК

Судові пристави у Москві затримали директора Фонду боротьби з корупцією Романа Рубанова за невидалення фрагментів фільму «Він вам не Дімон» за позовом мільярдера Алішера Усманова.

Про це сам Рубанов написав у Twitter.

З постанови, яку він опублікував, витікає, що затримання пов'язане з відмовою видалити фрагменти фільму про незадекларовану нерухомість прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва «Він вам не Дімон» за позовом мільярдера Алішера Усманова.

«Інтерфаксу» він сказав, що відмовився надати свідчення в порядку 51-ї статті Конституції РФ. 

Суд за позовом Усманова до Олексія Навального і ФБК відбувся у травні 2017 року — це був перший розгляд за підсумками розслідування про майно, яким користується прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

26 березня в ряді міст РФ пройшли акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмітрія Медведєва. Тоді у Москві затримали понад 1000 людей через протести. 

7 жовтня відбулись акції на підтримку Навального провели майже по всій Росії. На несанкціонованій акції протесту в Санкт-Петербурзі затримали близько 40 людей, їх відпустили з відділення після усного попередження. Деякі з учасників були травмовані через жорсткі дії правоохоронців під час затримання.

Самого Навального раніше арештували на 20 діб за повторне порушення порядку проведення масових акцій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram