Дівчинка, яка отруїлася в оздоровчому таборі «Славутич» на Київщині, сьому добу перебуває в комі у стабільно важкому стані.

Дівчинка, яка отруїлася в оздоровчому таборі «Славутич» на Київщині, сьому добу перебуває в комі у стабільно важкому стані.

Про це голова Київської обласної адміністрації Олександр Горган повідомив «Українській правді».

«Дитина досі у комі, стан стабільно важкий. Але тиск, який раніше підтримували медикаментозно, підтримує вже самостійно. Це єдине позитивне зрушення», — сказав Горган.

Він додав, що стан інших 11 дітей «стабільно покращується».

За словами Горгана, 10 чи 11 липня на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій звітуватиме представник Держпродспоживслужби, після чого будуть зрозуміли причини отруєння, а також «будуть ухвалені відповідні рішення».

Нагадаємо, у приватному дитячому оздоровчому таборі санаторного типу «Славутич» на Київщині отруїлися 12 дітей, 8-річна дівчинка впала у кому. 4 липня стан дівчинки, яка перебуває в комі після отруєння у таборі на Київщині, стабілізувався.

У Держспоживслужбі заявили, що діти отруїлися через прострочений йогурт.

Прокуратура Київської області порушила кримінальну справу за фактом отруєння 12 дітей.

Також уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова відкрила провадження за фактом масового отруєння дітей у дитячому таборі «Славутич». 

Поділитись: